IMIENINY KS. ŁUKASZA TARASIUKA

W niedzielę 17 października o godz. 9.30 odprawiona została przez solenizanta ks. Łukasza Tarasiuka Msza Św. dziękczynno – błagalna z okazji Jego Imienin. Ks. kan. Andrzej Szkwarek, złożył ks. Łukaszowi życzenia w następujących słowach:

„Św. Łukasz Patron służby zdrowia jest także Patronem naszego księdza wikariusza Łukasza, pragniemy złożyć jak najgorętsze życzenia imieninowe.

Księże Łukaszu, proszę przyjąć od nas wszystkich naszą modlitwę, która będzie prośbą o potrzebne łaski, proszę przyjąć jako życzenie także naszą modlitwę do Matki Bożej, do Twojego Patrona Św. Łukasza o szczególne wstawiennictwo przed Obliczem Naszego Pana. Życzymy również, aby twoja posługa kapłańska, duszpasterska przynosiła wiele radości, ale także owoce pracy ewangelizacyjnej. Życzymy także wszelkiej pomyślności na każdy dzień, dużo zdrowia, zawsze tego szczerego, miłego uśmiechu na co dzień, wszelkiej pomyślności, a ta Ofiara którą sprawujesz niech będzie dla Ciebie mocą i błogosławieństwem. Szczęść Boże.”

Do życzeń przyłączyli się parafianie oraz grupy modlitewne działające w naszej parafii.

Modliliśmy się w szczególny sposób podczas przyjmowania Komunii Św. ofiarując ją w intencji ks. Łukasza.

Imieniny ks. Łukasza Tarasiuka

czwartek,